Castan Sharming Dark Wicca Gabreta ♂ 

Border kolie

  • * 10. března 2020

Rodiče


Rodičovská chovatelská stanice

Wicca Gabreta
Chovatel: Eva Kotálová
Týnec E-1, Horažďovice

Deníček

Odpolení hrátky, dnešní odpoledne bylo moc prima. Nero je veselý silný a odvážný pejsek, nechá se od něj rozdovádět i naše sedmiletá Calla. Na jejich hrátky se můžete podívat zde : https://wiccagabreta.rajce.idnes.cz/Odpoledni_hratky . Ve středu se bude očkovat a čipovat, a pak nám poběží poslední týden. Ještě si to užijeme.


Běží sedmý týden života našeho Kaštánka. Už víme, že v novém domově to bude Nero a na své jméno už slyší. Je moc milý, rád se mazlí, je zvědavý a odvážný. Zahradu už má prozkoumanou, kytičky v záhonech už se třesou strachy. Naše hovawartka Calla a maminka Kačenka jej vychovávají, s osmiměsíční Lessinkou si opravdu krásně hrají a dovádějí. Ke granulkám, které běžně krmíme přidáváme maso - barf - a Nero si svou porci pěkně rozkouše. Bude to kluk jako buk.


Čtyři týdny - Kaštánek už bydlí s maminkou ve venkovním výběhu, spinká v boudě v kotci. Je moc šikovný, hraje si, začíná dovádět s Lessinkou ( když to máma Kačenka dovolí ). Také podniká velké výpravjy po zahradě, začíná zkoumat různá zákoutí. Bude to prima kluk.


Dvacátý den, Kaštánek byl první tři minuty venku. Tak tedy historicky první vycházka.


Dnes je 16.den. Kaštánek hezky kouká, prochází se po bedně, začíná nás vnímat. Uvědomujeme si, že bude opravdu vymazlený, protože máme jen tohoto jediného a tak se předháníme v tom, kdo ho pochová. Je to pěkný Otesánek, už má víc jak 1,5kg, a asi ho už přestaneme vážit.....


Našemu Kaštánkovi je devět dní. A protože má všechno mlíčko jen pro sebe, roste a sílí. Už má 980 gramů. Bude to kluk, jako buk. Moc se těšíme, až otevře očíčka.


První dny života, náš jediný pejsek se má čile k světu, všechno mlíčko má pro sebe a tak pěkně přibývá. 

Ťapku provozuje: Marek Polcar IČ: 03840131 - Paláskova 1107/2, Praha 8, 18200 - Kontakt: info@tapka.cz

Podmínky užívání - Ochrana osobních údajů